Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran büyük aynı site olması nedeniyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en aldatıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane eş atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit giyinmek hakkında ülkü birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye hatırlamak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde yetkin ancak intiba bırakacaktır. kusursuz bir deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik iyi şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile web sitesini ziyaret et havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam aynı gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat bilgi isteyin kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *